Calculator Materiale
Cere oferta
Newsletter

Abonează-te la newsletter-ul Brikston și construiește-ți o rețea de beneficii!

Simulator Klinker

Cariere

Posturi disponibile

Vorbitor Limba Germana - nivel C1

Cunostinte si experienta profesionala:

  • Cunostinte de Limba Germana nivel C1 (scris, citit, vorbit);
  • Absolvent studii liceale si/sau studii superioare;
  • Cunosterea unei alte limbi straine de circulatie internationala (constituie avantaj);
  • Foarte bune cunostinte de utilizarea PC (Microsoft Office, Outlook, Internet);
  • Experienta profesionala minim 2 ani.

Responsabilitati:

  • Job adaptat la pregatirea si experienta candidatului.

Aptitudini, Abilitati si Deprinderi:

  • Harnicie si atitudine pozitiva;
  • Adaptabilitate la situatii noi si flexibilitate;
  • Gandire analitica si atentie la detalii;
  • Dinamism, viteza de reactie;
  • Abilitati de planificare: capacitatea de a-si organiza eficient timpul de lucru, respectarea termenelor limita;
  • Buna capacitate de relationare si comunicare (orala si scrisa);
  • Asumarea raspunderii in cadrul proiectelor;
  • Dorinta de cunoastere si perfectionare continua;
  • Rezistenta la stres.

Beneficii:

  • Full time job intr-o companie internationala;
  • Mediu de lucru dinamic si modern;
  • Lucru cu o echipa de profesionisti;
  • Salariu motivant (salariu fix, tichete de masa, decontare transport).

CV-urile se pot trimite la adresa: recrutare@brikston.ro

Detalii la telefon: 0232 200 271

ELECTRICIAN

• Initiativa si abilitati de “Problem solving”;
• Asumarea raspunderii in cadrul proiectelor gestionate;
• Tenacitate si perseverenta;
• Harnicie si seriozitate.

• Absolvent de studii medii/ scoala profesionala;
• Experienta profesionala minim 2 ani in domeniu;
• Experienta de lucru relevanta cu echipamente industriale automatizate;
• Cunostinte despre mașini electrice, acționări electrice, senzori inductivi, retroreflexivi, magnetici, traductoare de presiune si temperatura, automate programabile, convertizoare statice de frecventa;
• Cunostinte despre instalatii electrice si de automatizare;
• Disponibilitate de a lucra in schimburi;

Descrierea postului

• Executarea lucrarilor de mentenanta preventiva, curenta, programata sau capitala conform graficului de mentenanta stabilit pe instalatii, utilaje si echipamente electrice;
• Monitorizarea sistematica a functionarii corespunzatoare a instalatiilor si echipamentelor electrice si de automatizare;
• Participă la diagnosticarea și rezolvarea defectelor apărute în zona de responsabilitate, folosind aparatura de măsura și control;
• Execută manevre în instalaţiile electrice;
• Executa lucrări sub tensiune.

Oferta de colaborare:
-  Pachet salarial motivant;
-  Cursuri si certificari de specialitate;
-  Mediu de lucru performant;
-  Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
-  Oportunitati de a lucra intr-o echipa profesionista si dinamica.

CV-urile se pot trimite la adresa: recrutare@brikston.ro

Magazin Online